Програмний засіб GRAN  

   

Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2218219
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
146
713
2811
8843
14952
2188379
2218219

Ваш IP: 35.172.230.21
Час на сервері: 2024-07-19 14:15:26
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Вітаємо!

skarbnucyaВітаємо Вас з новим 2015-2016 навчальним роком!

     Нехай він буде мирним. Щоб Ви та Ваші учні завжди були здорові та щасливі. Гарного Вам настрою та соціальної справедливості, добра, здоров'я, поваги від людей і держави, любові та довіри колег і вихованців, творчого натхнення та здійснення крилатих мрій і найкращих сподівань!

     Також вітаємо з особливим святом - Першим вересня! Святом, з якого починається дорога в майбутнє, свято позитивного розвитку та змін, пізнання нового та невідомого.
     У житті кожного з нас є миттєвості, на які ми чекаємо з особливим хвилюванням. Одна з них - початок нового навчального року. Здавалося б, звичайна щорічна подія. Між тим, у сучасних умовах вона набуває нових рис.
     Хай мир і злагода, невичерпна енергія, доброта і мудрість додають Вам сил, оптимізму, нових здобутків у найвідповідальнішій місії - сіяти вічні ідеали добра й справедливості серед поколінь!
     Сподіваємось на плідну співпрацю у новому навчальному році і бажаємо всім успішних наукових звершень, творчих перемог і більше позитивних емоцій! Нехай радість педагогічної, наукової та методичної праці багаторазово перевершить їх негаразди! Усім невичерпного джерела творчої енергії, упевненості у прийдешньому дні, яскравих життєвих перспектив та віри у щасливе майбутнє!

Колектив кафедри   

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ