Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2188304
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
606
386
3282
4423
18143
2137960
2188304

Ваш IP: 44.222.104.206
Час на сервері: 2024-05-26 21:09:20
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Матеріали конференції

Проблеми інформатизації навчального процесу в закладах загальної середньої та вищої освіти: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 09 жовтня 2018 року. м. Київ. Укладач: Н.П. Франчук – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2018. – С. 110

 

Детальніше: Матеріали конференції

ПРОБЛЕМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ

Шановні колеги!

     Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, факультет інформатики запрошують Вас взяти участь у конференції «Проблеми інформатизації навчального процесу в закладах загальної середньої та вищої освіти» присвяченій 10-річчю від Дня заснування факультету інформатики, яка буде проходити на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ) 09 жовтня 2018 року.

Тематичні напрями роботи конференції

     1. Методичні аспекти навчання інформатики в школі і педагогічному університеті.
     2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання природничо-математичних дисциплін.
     3. Педагогічно виважене використання ІКТ в навчальному процесі.
     4. Проблеми фундаменталізації змісту навчання інформатичних дисциплін в педагогічних університетах.
     5. Інформаційна безпека учнів.

Заявка на участь

Інформаційний лист конференції

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 10 жовтня 2017 року. м. Київ.

Матеріали конференції

УДК 37.091.2:004(063)

     П 78 Проблеми інформатизації навчального процесу в школі та вищому педагогічному навчальному закладі: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 10 жовтня 2017 року. м. Київ. Укладач: Н.П. Франчук – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2017. – 155 с.

     Збірник містить матеріали доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми інформатизації навчального процесу в школі та вищому педагогічному навчальному закладі», присвяченій 80-річчю від Дня народження та 55-річчю трудової діяльності в університеті академіка НАПН України Мирослава Івановича Жалдака, проведеної на Факультеті інформатики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 10 жовтня 2017 року.

     Доповіді присвячені методичним аспектам навчання інформатики в школі і педагогічному університеті, комп’ютерно-орієнтованим системам навчання природничо-математичних дисциплін, педагогічно виваженим управлінням навчальною діяльністю, проблемам фундаменталізації змісту навчання інформатичних дисциплін в педагогічних університетах та інформаційній безпеці учнів.

 Матеріали подано в авторській редакціїВсеукраїнській науково-практична конференція

Шановні колеги!
     Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Факультет інформатики запрошують Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика використання інформаційних технологій в навчальному процесі» присвяченій 75-річчю від Дня народження та 50-річчю трудової діяльності в університеті завідувача кафедри інформаційних технологій і програмування НПУ імені М.П. Драгоманова, академіка АНВО України, доктора педагогічних наук, професора Юрія Савіяновича Рамського, яка буде проходити на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ) 30 – 31 травня 2017 року.
 Тематичні напрями роботи конференції: 
1. Інноваційні підходи до навчання інформатичних дисциплін. 
2. Проблеми підвищення рівня інформаційної культури випускників середніх та вищих навчальних закладів. 
3. Методичні аспекти використання інформаційних технологій в навчальному процесі школи та ВНЗ. 
4. Проблеми модернізації змісту інформатичної освіти у вищих навчальних закладах.
Інформаційний лист

Міжнародна наукова конференція

22-25 жовтня 2014 року в м. Мінск (Білорусь) відбудеться V міжнародна конференція. minsk

Інформатизація освіти - 2014: педагогічні аспекти створення та функціонування віртуального освітнього середовища.

Основні напрями роботи конференції:

  1. Стратегія формування віртуального освітнього середовища, інтеграція інформаційних і педагогічних технологій.
  2. Електронні освітні ресурси нового покоління, відкриті освітні ресурси, сучасні дистанційні, мобільні та інтернет-технології в освіті.
  3. Інформатики та інформаційні технології в навчальних закладах.
  4. Інформатика та інформаційні технології в загальноосвітніх закладах.
  5. Міжнародне співробітництво в галузі інформатизації освіти.
  6. Підготовка та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у сфері інформатизації освітнього процесу, ефективність інформатизації.

 Надсилайте статті та заявки до 5-го вересня за формую, вказаною на сайті конференції.

Міжнародна науково-практична конференція "Інформатизація освіти: теорія і практика"

top-logo

 

21-22 жовтня 2014 року в м. Омськ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Інформатизація освіти: теорія і практика".

Основні напрями роботи конференції:

  1. Теоретико-методологічні основи інформатизації освіти.
  2. Інформаційно-освітнє середовище в системі безперервної освіти.
  3. Підготовка кадрів інформатизації освіти.
  4. Проблеми шкільної інформатики та інформатизації школи.

На сайті ОмДПУ необхідно заповнити реєстраційну форму учасника.

Детальніші відомості про конференцію читайте тут.

Конференція з вільного програмного забезпечення FOSS Lviv-2014

foss     Шановні колеги, четверта міжнародна науково-практична конференція FOSS Lviv-2014 пройде в Львівському національному університеті імені Івана Франка з 24 по 27 квітня 2014 року.
Напрямки роботи конференції:
1. Вільне програмне забезпечення в освіті;
2. Вільне програмне забезпечення в науці;
3. Вільне програмне забезпечення в бізнесі;
4. Вільне програмне забезпечення вдома.
     На конференцію запрошуються розробники, користувачі, IT-менеджери і всі, кого цікавить використання вільного програмного забезпечення.
     Завдання FOSS Lviv-2014 – забезпечити ефективне спілкування та обмін матеріалами, обговорити перспективи розвитку вільного програмного забезпечення в діловому секторі, науці та освіті, а також ініціювати нові проекти з використання ВПЗ. Доповіді та обговорення стосуються практичних аспектів розробки і впровадження програм, зниження вартості ліцензій та обслуговування інформаційних систем.
     Участь у конференції безкоштовна. Для участі у конференції слід до 15 березня 2014 зареєструватися (див. більш детальні відомості на: http://conference.linux.lviv.ua).
     Тези доповідей приймаються до 31 березня 2014.
     Для учасників конференції, які не матимуть змоги прибути до Львова на конференцію, буде організована Інтернет-секція конференції за допомогою технології BigBlueButton (http://bigbluebutton.org/). Технічні вимоги до клієнтської частини:  (http://code.google.com/p/bigbluebutton/wiki/TableOfContents?tm=6).
     Тестовий майданчик для перевірки апаратних і програмних засобів учасників Інтернет-секції буде розгорнутий 10 і 11 квітня 2014 р.
Організатори конференції:
• Львівський національний університет імені Івана Франка;
• Львівська група користувачів Linux;
• Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;
• Брестський державний технічний університет;
• Проект Linux Vacation / Eastern Europe;

     Мови конференції – українська*, російська, білоруська, польська, англійська.
     Примітка: доповіді авторів з України друкуються виключно українською мовою. Для осіб, що не володіють українською мовою, оргкомітет забезпечує переклад доповіді українською.

Міжнародна конференція в Сілезькому університеті

DSC04355     Доценти Інституту інформатики НПУ ім. М.П. Драгоманова Струтинська Оксана Віталіївна та Умрик Марія Анатоліївна взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції "Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning DLCC2013" (Теоретичні і практичні аспекти дистанційного навчання), тема конференції: "E-Learning & Life Long Learning" (Електронне та неперервне навчання), що проходила 14-15 жовтня 2013 р. у Сілезькому університеті (м. Чешин, Польща).
     Доцент кафедри інформаційних технологій і програмування Струтинська Оксана Віталіївна виступила з доповіддю "Formation and Development of Distance Learning Competences of The Future Information Science Teachers" (Формування і розвиток компетентностей у галузі дистанційного навчання майбутніх учителів інформатики).
     Доцент кафедри теоретичних основ інформатики Умрик Марія Антатоліївна виступила з доповіддю "Using active e-learning to accommodate the Net Generation of learner" (Особливості навчання студентів "мережевого покоління").
     Блог конференції.

Детальніше: Міжнародна конференція в Сілезькому університеті

Звітно-наукова конференція

6 лютого відбулося секційне засідання щорічної звітно-наукової конференції викладачів кафедри.

Конференція

     16 жовтня 2012 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова буде проводитись науково-практична конференція присвячена 75-річчю від Дня народження та 50-річчю трудової діяльності в університеті доктора педагогічних наук, професора, академіка НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Жалдака Мирослава Івановича під назвою "ПРОБЛЕМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В ШКОЛІ ТА ВИЩОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ".

Програма конференції

On-line трансляція (з 11.00 до 14.00)  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ