Програмний засіб GRAN  

   

Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2187507
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
195
196
2485
4423
17346
2137960
2187507

Ваш IP: 3.215.186.30
Час на сервері: 2024-05-25 08:48:31
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Home

Вітаємо!

Details

Biliay olimp 2016

 

     Вітаємо старшого викладача кафедри теоретичних основ інформатики Юрія Петровича Біляя та його команду з отриманням диплому ІІ ступеня.

     27 - 29 жовтень 2016 року на факультеті інформаційних технологій та кібербезпеки Одеської національної академії харчових технологій відбувся III (фінальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у другій групі.

1 2

     У змаганнях брали участь 52 команди, які приїхали з усіх регіонів України (а також 48 команд, що вирішували завдання онлайн у себе вдома поза конкурсом). Кожна команда складалася з трьох осіб (віком до 24 років), в ній могли брати участь студенти, аспіранти, а також школярі.
     Командам було запропоновано для вирішення 13 завдань різної складності, тривалість змагань - 5 годин без перерви (це досить суворе випробування). Перевірка здійснювалася автоматично, через Інтернет, з використанням online системи проведення олімпіад ejudge, що виключало будь-яке зовнішнє втручання в оцінювання результатів. Суперництво в подібних змаганнях дуже жорстке, учасникам необхідно було показати кращі якості, властиві програмістам - це наявність твердого характеру, досвіду участі в змаганнях високого рангу, вміння зосередитися в складні моменти, взяти на себе частину роботи в команді, яку один з учасників може виконати краще, швидше, надійніше.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ