Програмний засіб GRAN  

   

Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2125763
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
381
425
3619
5276
806
2104170
2125763

Ваш IP: 44.220.62.183
Час на сервері: 2024-03-02 17:42:38
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Home

Підготовка та видиння фахового збірника наукових праць

Details

     Планується підготовка та видання фахового збірника наукових праць Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія №2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання, що включений до реєстру ВАК України (Фахове видання з педагогічних наук. Постанова Президії ВАК України № 1-05/4 від 26 травня 2010 року).
     У збірнику розглядаються питання застосування інформаційно-комунікаційних технологій навчання у практичній діяльності середніх та вищих навчальних закладів; аналізуються окремі програмні засоби навчального призначення, обговорюються проблеми становлення комп'ютерно-орієнтованих методичних систем навчання математики, фізики, інформатики та інших предметів у закладах освіти.
     Тексти статей обсягом до 12 сторінок (включаючи анотацію українською, російською та англійською мовами) прохання надсилати за адресою This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 15 листопада 2014 року.
     Збірник матеріалів можна буде отримати/придбати на кафедрі.

 До уваги авторів!

Рукописи надсилаються на кафедру теоретичних основ інформатики Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова на адресу: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
На окремій сторінці подаються дані про автора: науковий ступінь і вчене звання, посада, місце роботи, адреса, номери службового та домашнього телефонів, e-mail.
До рукопису додається електронний носій зі статтею, весь текст якої повинен бути набраний у форматі MS Word стилем „Звичайний” (Normal) без перенесень з такими параметрами:
- формат аркушу паперу – А4 (29 см х 21 см);
- орієнтація – книжна;
- поля: ліве – 3 см; праве – 1,5 см, верхнє і нижнє – 2 см;
- шрифт – Times New Roman;
- розмір шрифту – 14 пт;
- міжрядковий інтервал – полуторний;
- абзац – 1 см.
- об’єм – 10-12 сторінок
Ініціали та прізвище автора друкуються жирним шрифтом і розташовуються праворуч, у наступному рядку звичайним шрифтом друкується назва організації, де працює автор, і також розташовується праворуч, потім через інтервал в центрі рядка друкується назва статті. Основний текст друкується через інтервал після назви.
Таблиці повинні бути шириною, не більше 17 см. Слово „Таблиця” та її номер розташовується праворуч над таблицею.
Підписувати таблиці і рисунки не потрібно, в тексті посилатися на потрібний номер.
Формули набираються у редакторі формул Equation з такими параметрами: основний шрифт–11 пт, великий індекс – 7 пт, маленький індекс – 5 пт, великий символ – 14 пт, маленький символ – 12 пт.
Посилання на джерела в тексті даються у квадратних дужках. Перше число вказує номер за переліком посилань, що даються згідно порядку їх появи в тексті. Номер посилання на одне й те саме джерело дублюється. Після коми дається друге число, яке відповідає номеру сторінки. Перелік посилань має назву "ЛІТЕРАТУРА" і наводиться в кінці основного тексту через один інтервал.
Вартість однієї сторінки – 10 грн. (для співробітників), 15 грн. (для інших).

МАТЕРІАЛИ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗАЗНАЧЕНИМ ВИМОГАМ, РЕДАКЦІЙНОЮ КОЛЕГІЄЮ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

Наш контактний телефон: (044) 239-30-05
Електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ