Програмний засіб GRAN  

   

Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2188368
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
670
386
3346
4423
18207
2137960
2188368

Ваш IP: 44.222.104.206
Час на сервері: 2024-05-26 22:01:42
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Всеукраїнський науково-методичний семінар

Details

     Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 15 листопада 2016 року в НПУ імені М.П. Драгоманова факультеті інформатики, аудиторія 340. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме доктор фізико-математичних наук, професор Вельбицький Ігор В'ячеславович. Тема доповіді: «Програмування без мов програмування. Графічна поліглот-концепція».

     На семінарі буде запропоновано більш просту і математично строгу концепцію програмування графами, навантаженими тільки горизонтальними дугами. Такий граф є поліглотом, має міжнародний сертифікат ISO 8631:1989 і єдиний використовується на всьому життєвому циклі процесу програмування і виконання будь-яких процесів у комп'ютері. Для запису програм в новій концепції не потрібні мови програмування.

     У порівнянні з традиційною концепцією програмування, нова концепція має кращі характеристики компактності запису програм, швидкості введення даних і швидкості виконання поставлених задач. Істотно спрощуються, поліпшуються і прискорюються процеси проектування алгоритмів і програм, доведення правильності і самодокументування програмних проектів.

     Програмування отримує строгу математичну основу (культуру). При цьому забезпечується природна спадкоємність з усім найкращим, що є в традиційному програмуванні (ООП, АОП, WEB, CLOUD і ін.) І перш за все з бібліотеками програм. Чим логічно складніший програмний проект, тим більш значнимий ефект застосування нової поліглот-концепції. Концепція настільки проста, що дозволяє програмувати всім, а не тільки програмістам.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ