Головна
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"!
- Деталі
- Категорія: Наукова робота
- Опубліковано: П'ятниця, 06 квітня 2018, 09:53
- Автор: Франчук Наталія Петрівна
- Перегляди: 3085
Вітаємо магістра спеціальності "014.09 Середня освіта. Інформатика" Ольгу Юріївну Рокицьку та її наукового керівника доцента Наталію Петрівну Франчук з отриманням диплому за зайняте ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті", що проходив на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
5 квітня 2018 р. на кафедрі інформатики і кібернетики вони презентували роботу "Використання інформаційних технологій у навчанні іноземних мов".
Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи, оволодіння інноваційними освітніми технологіями.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України МДПУ імені Богдана Хмельницького затверджений базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу. Базовою кафедрою конкурсу стала кафедра інформатики і кібернетики.
На розгляд галузевої конкурсної комісії було подано 57 наукових робіт студентів – переможців І туру конкурсу з 30 закладів вищої освіти різних регіонів України. Галузева конкурсна комісія, до складу якої увійшли провідні вчені закладів вищої освіти України, здійснила подвійне сліпе рецензування наукових робіт, сформувала рейтинговий список учасників і визначила авторів найцікавіших і найоригінальніших досліджень. Це самостійно підготовлені пошукові наукові роботи студентів, спрямовані на вирішення актуальних проблем використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.
У підсумковій конференції взяли участь представники 19 закладів вищої освіти: Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Української інженерно-педагогічної академії, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Бердянського державного педагогічного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, ДВНЗ «Криворізький національний університет», Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Луцького національного технічного університету, Сумського державного університету, ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
Пленарне засідання підсумкової конференції відкрив ректор університету Солоненко А.М., який привітав учасників і побажав їм успішного захисту робіт.
Далі робота відбувалася за секціями:
- Інформаційно-комунікаційні технології у загальній середній освіті.
- Інформаційно-комунікаційні технології у професійній освіті.
- Інформаційно-комунікаційні технології у закладах вищої освіти.
Суворе журі, до складу якого увійшли науковці з різних закладів вищої освіти, уважно вислухало кожного конкурсанта. Звичайно були і запитання: цікаві, важкі, несподівані, що свідчило про справжній інтерес до студентських здобутків. За результатами обговорення журі були визначені переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», які отримали дипломи на церемонії закриття підсумкової науково-практичної конференції. Подяки за сприяння студентам у підготовці якісних робіт отримали наукові керівники і ректори закладів вищої освіти.
Наприкінці конференції гості університету відвідали Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила», а ввечері студенти взяли участь у турнірі з боулінгу у розважальному центрі «Шторм».
Зустріч колег – науковців з усієї України і студентів – майбутніх дослідників пройшла дуже цікаво, динамічно та успішно.