Карта відвідувань

Лічильник відвідування сайту країнами світу

QR-code

qr-code

Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
1419898

Ваш IP: 34.236.245.255
Час на сервері: 2020-10-25 15:49:36

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

Вітаємо!

Шановні колеги!
Результат пошуку зображень за запитом "травневі свята 2018"     Вітаємо Вас, Ваших рідних з травневими святами!
     Нехай над Вами і Вашими близькими завжди буде мирне небо. Здоров'я, миру, благополуччя, щасливих звершень, всього самого світлого і чистого.

Нехай бережуть Вас сили небесні!

З Новим роком!

Вітаємо з Новим 2020 роком!

Настає рік Білого Пацюка! Нехай життя наповнюється світлими моментами, а сміливість і мудрість допомагають досягати висот, домагатися бажаного, знаходити шукане і, ніколи не здаючись перед труднощами, йти вперед, до своєї найзаповітнішої мрії!

Нехай цей рік подарує Вам якомога більше незабутніх миттєвостей та яскравих подій. Нехай в цьому році до Вас і Ваших близьких та рідних прийдуть неймовірний успіх та жадане щастя, вічна любов та добра вдача, гарний настрій та міцне здоров’я.

Бажаємо Вам успіхів в нових починаннях, творчого натхнення, захопливих відкриттів і перемог, а також веселих свят і гарного настрою!

Нехай бережуть Вас сили небесні!

Результат пошуку зображень за запитом "2020 рік кого"

Вітаємо!

Пов’язане зображення     Колектив кафедри теоретичних основ інформатики щиросердечно вітає Тетяну Володимирівну Підгорну з присвоєнням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 «Теорія та методика навчання (інформатика)» (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 квітня 2019 року» Додаток 4).
     Захист дисертації відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.03 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Тема дисертації – "Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін до професійної діяльності в умовах інформатизованого навчального процесу", науковий консультант  доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Мирослав Іванович Жалдак, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики.

З Новим 2019 роком!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку Вам та Вашим рідним. Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Віримо у результативність нашої співпраці та чекаємо актуальних напрацювань.

Результат пошуку зображень за запитом "з новим 2019 роком"

Програма конференції

ПРОБЛЕМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ

З Днем знань!

У цей світлий день бажаємо зберегти дитячу спрагу до знань, юнацьку допитливість і зрілість міркувань!

1 Veresnia ZNZ Pedrada