Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2197507
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
131
325
1300
2647
6713
2167746
2197507

Ваш IP: 100.28.132.102
Час на сервері: 2024-06-20 11:01:26
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Головна

Ліквідація кафедри

Рішенням Вченої ради університету від 30 червня 2021 року (протокол № 12) та наказом ректора від 08 липня 2021 року № 242-П про внесення змін до штатного розпису університету, кафедра теоретичних основ інформатики ліквідовується.

Вітаємо Анну Володимирівну Фещенко!

Вітаємо бакалавра спеціальності "014.09 Середня освіта. Інформатика" Анну Володимирівну Фещенко та її наукового керівника доцента Наталію Петрівну Франчук з отриманням диплому за зайняте ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті", що проходив на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

     02 квітня 2021 р. на кафедрі інформатики і кібернетики через відеозв'язок вони презентували роботу "Розробка web-сайту для тестування з англійської мови".

     Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи, опановування інноваційними освітніми технологіями.

     На конкурс подавалися самостійно підготовлені пошукові наукові роботи студентів, спрямовані на розв'язування актуальних проблем використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, які містять елементи наукової новизни та практичного значення.

Детальніше: Вітаємо Анну Володимирівну Фещенко!

З Новим роком!

 

     Щиро вітаємо Вас, Ваших рідних та близьких з самим чудовим і казковим святом – Новим роком!
     Нехай прийдешній рік несе мир, спокій і виправдовує всі Ваші надії, буде щедрим на цікаві задуми, творчі успіхи, нові перемоги та найзаповітніші мрії й сподівання.
     Зичимо великого людського щастя, міцного здоров'я, достатку й добробуту Вам та Вашим близьким.
     Хай бережуть Вас Сили Небесні!

Головний колір 2021 року: у чому зустрічати Новий рік | 1NEWS.COM.UA

Щиро вітаємо із захистом докторської дисертації!

Василь Михайлович Франчук 10 листопада 2020 року успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 "Теорія та методика навчання (інформатика)" на тему: „Методика навчання інформатичних дисциплін у педагогічних університетах з використанням веб-орієнтованих систем”.

     Від щирого серця вітаємо з блискучим захистом докторської дисертації!

     Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

     Бажаємо не зупинятися на досягнутому творчих сил і блискучих ідей для подальшого розвитку і самореалізації, гарного здоров'я і щастя в житті, мирного небо та благополуччя!

     Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка, підтримка рідних та колег!

     Колектив факультету інформатики НПУ імені М.П.Драгоманова

 

Методика навчання інформатичних дисциплін у педагогічних університетах з використанням веб-орієнтованих систем

Вітаємо!

Шановні колеги!
Результат пошуку зображень за запитом "травневі свята 2018"     Вітаємо Вас, Ваших рідних з травневими святами!
     Нехай над Вами і Вашими близькими завжди буде мирне небо. Здоров'я, миру, благополуччя, щасливих звершень, всього самого світлого і чистого.
 
     Нехай бережуть Вас сили небесні!

З Новим роком!

Вітаємо з Новим 2020 роком!

     Настає рік Білого Пацюка! Нехай життя наповнюється світлими моментами, а сміливість і мудрість допомагають досягати висот, домагатися бажаного, знаходити шукане і, ніколи не здаючись перед труднощами, йти вперед, до своєї найзаповітнішої мрії!

     Нехай цей рік подарує Вам якомога більше незабутніх миттєвостей та яскравих подій. Нехай в цьому році до Вас і Ваших близьких та рідних прийдуть неймовірний успіх та жадане щастя, вічна любов та добра вдача, гарний настрій та міцне здоров’я.

     Бажаємо Вам успіхів в нових починаннях, творчого натхнення, захопливих відкриттів і перемог, а також веселих свят і гарного настрою!

     Нехай бережуть Вас сили небесні!

Результат пошуку зображень за запитом "2020 рік кого"

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ