Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2197520
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
144
325
1313
2647
6726
2167746
2197520

Ваш IP: 100.28.132.102
Час на сервері: 2024-06-20 11:27:45
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Всеукраїнський науково-методичний семінар

Всеукраїнський науково-методичний семінар проводиться на Факультеті інформатики кожного місяця у вівторок перед третьою середою в аудиторії 340.

Керівники семінару:

Рамський Юрій Савіянович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій і програмування;

Підгорна Тетяна Володимирівна - доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і програмування;

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 29 червня 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова на факультеті інформатики в змішаному режимі, аудиторія 340. Початок на 14-00.

     На семінарі виступатиме Вакуленко Ірина Вікторівна. Тема доповіді: «Комп’ютерно орієнтована система управління самостійною роботою студентів педагогічних університетів у процесі навчання інформатики».

     Долучитися до зустрічі можна приєднавшись через Google Meet до відеодзвінка: https://meet.google.com/rjz-etyz-aqh (Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 731-227-2298‬, PIN-код: ‪573 448 659‬#)

Детальніше: Всеукраїнський науково-методичний семінар

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 23 лютого 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова на факультеті інформатики в змішаному режимі. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме Струтинська Оксана Віталіївна. Тема доповіді: «Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів інформатики до навчання освітньої робототехніки в закладах середньої освіти».
     Долучитися до зустрічі можна за посиланням: https://meet.google.com/hxx-gbwd-pnb

 

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 15 грудня 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова на факультеті інформатики в дистанційному режимі. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме Галицький Олександр Вадимович. Тема доповіді: «Управління електронними освітніми ресурсами з використанням веб-орієнтованих комп’ютерних систем».
     Долучитися до зустрічі можна за посиланням: https://meet.google.com/rha-ixie-cix

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо всіх, хто бажає до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 18 лютого 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова Факультеті інформатики, аудиторія 229. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме Вишневецька Вікторія Петрівна. Тема доповіді: "Методика формування системи інформатичних компетентностей майбутніх фахівців фізичного виховання та спорту".

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 19 березня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова Факультеті інформатики, аудиторія 229. Початок на 14:00.

     На семінарі виступатиме Ольга Ігорівна Шувалова. Тема доповіді: «Фундаменталізація методичної системи навчання Web-програмування майбутніх учителів інформатики».

Детальніше: Всеукраїнський науково-методичний семінар

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 16 жовтня 2018 року в НПУ імені М.П. Драгоманова Факультеті інформатики, аудиторія 340. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме Алла Володимирівна Ворожбит. Тема доповіді: "Використання веб-орієнтованих технологій у навчанні інформатики в закладах загальної середньої освіти".

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 12 червня 2018 року в НПУ імені М.П. Драгоманова Факультеті інформатики, аудиторія 340. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме Підгорна Тетяна Володимирівна. Тема доповіді: "Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін до професійної діяльності в умовах інформатизованого навчального процесу".

Всеукраїнський науково-методичний семінар

     Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 20 лютого 2018 року в НПУ імені М.П. Драгоманова Факультеті інформатики, аудиторія 229. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме Біляй Юрій Петрович. Тема доповіді: "Методична система підготовки майбутніх учителів математичних та інформатичних спеціальностей до використання дистанційних технологій навчання".

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ