Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2187432
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
120
196
2410
4423
17271
2137960
2187432

Ваш IP: 3.215.186.30
Час на сервері: 2024-05-25 08:02:05
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Малюх Євгенія Віталіївна

Деталі
Maluch
05 листопада
Оcвіта:
  студентка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
Посада:
  завідувач лабораторії
Наукові ступені і звання:
   
Дисципліни, які викладає:
   
В університеті працює:
  з 2018 р.
     

Автобіографія

     Малюх Євгенія Віталіївна, 1993 року народження, закінчила в 2009 році середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Тулушка.
     2009-2013 рр. – навчалась в Конотопському індустріально-педагогічному технікумі за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення».
     2013-2017 рр. – навчалась в НПУ імені М.П. Драгоманова, факультету інформатики. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Інформатика*» та здобула кваліфікацію викладача інформатики та адміністратора навчальних комп’ютерних систем.
     Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 2017 року на посаді завідувача навчально-наукової лабораторії теоретичних основ інформатики.
     У 2018 році вступила в аспірантуру за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки (Інформаційно-комунікаційні технології в освіті)».  

Список друкованих праць

 

Бібліографічні посилання

Бібліометрика української науки

Бібліографічні посилання Є.В. Малюх в Google Академія

Цифровий ключ до історії публікацій (ORCIDhttps://orcid.org/0000-0003-2258-1988

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ