Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

2218221
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
148
713
2813
8843
14954
2188379
2218221

Ваш IP: 35.172.230.21
Час на сервері: 2024-07-19 14:22:07
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Нові вимоги до опублікування результатів дисертаційного дослідження

Деталі

Міністерством освіти і науки України затверджено нові вимоги до опублікування результатів дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

     Наказ МОН №1220 від 23.09.2019 «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук», зареєстрований в Міністерстві юстиції 8.10.2019 за №1086/34057, набуде чинності з дня опублікування, повідомляє «Закон і Бізнес».
     Коротко про основні новації.
     Для кандидатів наук: вимоги приведені у відповідність з тими, що зараз введені для PhD (три публікації, причому публікація у виданнях з 1-3 квартилів прирівнюється до двох).
     Для докторів наук: базова вимога 20 публікацій, які розкривають основний зміст дисертації, як і було. До таких наукових публікацій зараховуються: статті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України, та статті у періодичних наукових виданнях інших держав, які входять до Організації економічного співробітництва й розвитку та/або ЄС, з наукового напряму, за яким підготовлено дисертацію.
     Але разом з тим:
- публікація у виданнях з 3-го квартиля прирівнюється до двох;
- публікація у виданнях з 1-2 квартилів прирівнюється до трьох;
- з усіма наведеними вище коефіцієнтами, мінімально треба мати 10 публікацій;
- до публікацій зараховується не більше 1-го посібника (для педагогічних наук);
- якщо є 10 публікацій у виданнях з 1-2 квартилів, то є право на захист у формі наукової доповіді.
     Нагадаємо, що розробка цього наказу розпочалася ще навесні 2018 року. Перший проєкт викликав дуже негативну реакцію багатьох представників гуманітарних наук і був врешті-решт відхилений як «жорсткий» варіант (пропонував таблицю балів за різні форми публікацій і вводив диференціацію вимог для різних спеціальностей).
     Нинішній варіант, який доволі довго проходив кола затвердження, розробники називають «пряником» для тих, хто вбачає в дисертації не самоціль, а бонус до нормальної наукової праці.

Матеріал взято з сайту: https://zib.com.ua/ua/print/139628-vimogi_do_opublikuvannya_rezultativ_disertaciy_vstanoviv_mon.html

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ